MediaGet indir

MediaGet indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MediaGet uygulaması, Android kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz bir dosya indirme yöneticisi.

MediaGet uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir indirme yöneticisi olarak karşımıza çıkıyor. Uzun yıllardır PC platformunda olmasına rağmen mobilde bir varlık göstermeyen MediaGet, sonunda mobil cihaz sahiplerinin de indirmelerini daha basit bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olacak.

Uygulamanın arayüzü her ne dek azıcık daha geliştirmeye gereklilik duysa da anlaşılabilir ve temiz bir şekilde hazır. Böylece dosya indirme işlemleriniz sırasında tüm gerçekleşenleri ve gerekli ayarları anında görebiliyorsunuz.

İndirilen dosyaları anlık olarak takip etmek ve erteleme gibi işlemlerde bulunmak olası olduğu için indirmeler üzerinde bütün bir yoklama sahibi olabiliyorsunuz. Hem indirme listelerini hem de magnet URL’leri toplu olarak işleyebilmesi sayesinde aynı anda yüzlerce dosyayı bile zeki cihazınıza indirmeniz mümkün hale geliyor.

Cihazınızda SD kart varsa indirmeler için yalnızca SD kartın kullanılmasını talep edebiliyor, bununla birlikte 3G bağlantınızın kotasının dolmasının önlemek için sadece kablosuz ağ aktifken indirmelerin yapılabilmesini de sağlayabiliyorsunuz.

İndirilen dosyalarınıza dair yapılan bildirimler sayesinde bu dosyaları hemencecik görüntüleyebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulamanın gelecek sürümlerinde tüm bu özelliklerin daha da geliştirileceği belirli oysa çoktan yeni bir indirme yöneticisi arıyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi