MEGA indir

MEGA indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MEGA, popüler bulut dosya depolama ve yükleme servisi MEGA için geliştirilen Android uygulamasıdır.

Kullanıcılara bedava olarak 50 GB tehlikesiz disk alanı sağlayan, yeni bulut depolama servisi MEGA için geliştirilen Android uygulaması baştan sona bütün dosyalarınız güvende olacak.

Uygulamayı kullanabilmek için MEGA üzerinde bir kullanıcı hesabına sahip olmanız gerekmektedir ve eğer hesabınız yahut zahmetsizce başvuru üzerinden yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz.

MEGA hesabınızı Android cihazınız üzerinden görüntüleyebileceğiniz ve mobil cihazlarınız üzerindeki verilerinizi MEGA üzerine yükleyebileceğiniz MEGA Android uygulaması bir uçtan bir uca, dosyalarınızı kolayca web üstünde barındırabilir ve istediğiniz arkadaşlarınızla rahatça paylaşabilirsiniz.

MEGA Özellikleri:

MEGA hesabınızdaki dosyaları ve klasörleri görüntüleyebilme Android cihazlarınız üzerinden hızlı yükleme ve indirme Kamera eşitleme özelliği doğru, tüm çektiğiniz fotoğraflarınız hemen olan olarak MEGA hesabınıza yüklenir MEGA hesabınız üstünde yer alan dosyalar aralarında arama yapma MEGA bağlantılarını paylaşabilme ve indirebilme Hesabınız üzerinde yer alan dosyaları silme, tekrar adlandırma, dosya nakliye, klasör yaratma

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi