Memory Cleaner & Speed Booster indir

Memory Cleaner & Speed Booster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Memory Cleaner & Speed Booster uygulaması ile Android cihazınızı ilk günkü haline geri döndürebilirsiniz.

Memory Cleaner & Speed Booster, Android cihazınızın yavaşlamasına sebebiyet veren tüm işlemleri engelleyen kapsamlı bir bakım uygulamasıdır. Kullanımı basit olan bu dilekçe ile Android telefon ve tabletinizdeki geveze verileri temizleyebilir, performansını artırabilirsiniz.

Mobil cihazınızı birincil günkü haline döndüren uygulama, pil optimizasyon, virüs koruması, bulut yedekleme, gemiş temizleme gibi değişik bakım araçlarını birarada sunmaktadır. Dokun ve düzelt mantığıyla çalışan uygulama ile Android cihazınızın önbelleğini temizleyebilir, gizliliğinizi açığıa çıkaracak uygulamaları tespit edebilir, arkadaki planda gürültüsüz sedasız çalışan uygulamaları sonlandırabilirsiniz. Fotoğraflarınız, kişi listeniz, kısa mesajlarınız gibi bireysel verilerinizi yedeklemenize de olanak tanıyan kullanım, kaybolan ya da çalınan cihazınızı bulmanızı sağlayan seçenekler de sunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra cihazınızın bataryasını bereketli şekilde kullanmanızı sağlayan Memory Cleaner & Speed Booster, yüklediğiniz tüm uygulamaları olası emniyet tehditlerine karşı çarçabuk tarar.

Android telefon ve tabletiniz için bütün bakım uygulaması arıyorsanız bu uygulamayı kuşkusuz denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi