Merge+ indir

Merge+ indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Merge+ uygulaması baştan sona Android cihazlardaki adres defterinizdeki kişilerin kopyalarını ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Merge+ uygulaması, Android cihaz kullanıcılarının adres defterlerini epeyce derli toplu bir hale getirmelerini karşılayan bedava araçlar arasında yer alıyor. Uygulamanın esas işlevi, adres defterinizdeki birbirinin kopyası olan bağlantıları kendi algoritmasına kadar saptamak ve daha sonra bunları birleştirerek büyük bir temizleme yapmak. Uygulamada yer alan kullanıcı arayüzü bu işlemi fazla kolay bir ayla getiriyor ve böylelikle herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden bütün kılavuz temizliği işlemlerini gerçekleştirmek olası.

Bu işlemi bitirmek için direkt olarak uygulamayı açmanız ve sonradan gerçekleşecek olan tarama işleminin arkasından karşınıza çıkan seçenekleri değerlendirmeniz gerekiyor. Merge+’nın gerçekleştirdiği tarama sonuçlarıyla ilgili herhangi bir sorununuz yoksa derhal işlemi tamamlayabiliyor ve bağlantıların birleştirilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Android Wear işletim sistematik zeki saatlerle de düzenli bir şekilde çalışabilen başvuru, sesli komutları da desteklediği için bütün bu operasyonları telefonunuza dokunmadan bile gerçekleştirebiliyorsunuz. Hem toplu olarak ayrıca de teker teker işlem gerçekleştirmek mümkün olduğu için tatmin edici miktarda özelleştirme opsiyonunun sunulduğunu da spesifize etmek gerekiyor.

Contacts+ uygulamasının içeriğinde de Merge+’ın bütün işlevleri mevcut ama yalnızca bu meslek için bir başvuru arayan kullanıcıların Merge+’yı yükleyerek iletişim bilgilerini birleştirmeleri tatmin edici olacaktır. Bilhassa binlerce farklı kişiye listelerinde yer verenlerin göz atmak isteyebilecekleri araçlardan birisi olduğunu düşünüyorum. Çalışırken herhangi bir internet bağlantısı gerektirmeyen uygulamanın tercihleriniz arasında yer alacağı emin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi