Meslek Testi indir

Meslek Testi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Iş Testi, ilginiz olan meslekleri saptama edebilmenizi sağlaya 120 soruluk Android cihazlar için geliştirilen bir mobil dilekçe.

Meslek Testi, adından anlayacağınız üzere eğiliminiz olan meslekleri görebilmenizi sağlayan yardımcı ve elverişli bir Android uygulaması. Uygulama mağazası üzerinde ücretsiz olarak sunulan başvuru hangi mesleklerini ilginiz yada eğiliminiz olduğunu saptama etmeniz için muavin oluyor.

Bilhassa üniversite seçimi öncesi iş seçimi gerçekleştirmek durumunda kalan öğrencilerin ilgisini çekebilecek tatbik üzerindeki sorular, hızlı bir şekilde yanıtlayebileceğniz şekilde planlanmış. Böylelikle 120 soru olmasına rağmen kısa sürede bitirebiliyorsunuz.

Sade bir tasarıma sahip olan tatbik üzerinde çözeceğiniz deneme, 5 ile 10 dakika arasında sürüyor. Soruların tamamını çözdükten sonradan başvuru 10 ayrı meslek için mesleki eğilim puanınızı gösteriyor. Bu sayede sonuçları kendi kafanızdakiler ile karşılaştırarak karşılaştırma da yapabiliyorsunuz.

Hangi mesleği seçsem diye kara kara düşünüyorsanız, net olarak takviye etmeyecek olsada, bu konuda size asistan bir dilekçe olan Meslek Testi’ni Android telefon ve tabletlerinize indirerek denemenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi