Metamorph indir

Metamorph indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rootlu Android kullanıcıysanız, bu başvuru formu baştan sona cihazınızın görünümünü zenginleştirebilirsiniz.

Rootlu Android kullanıcılarının, cihazlarının animasyonlarını ve temalarını zenginleştirmek için kullanabileceği bir mobil uygulamadır.

Android cihazlarını rootlayan kullanıcıların amacı cihazlarına çeşitli özellikler katmak, görünümünü zenginleştirmek ve daha yüksek performans almak olarak sıralayabiliriz. Root yetkisinin verdiği bu erişim hakkıyla, Linux tabanlı olan Android’e adamakıllı hükmetmek olası. Metamorph uygulaması da özellikle ileri seviye kullanıcılar için geliştirilen bir modifiye uygulaması olarak adlandırabiliriz.

Açık kaynak kodlu bir sistem olan Android’in, değişik forumlarda birçok modifikasyon edilmiş eklentileri bulunuyor. Bilhassa görsel tasarımların talep gördüğü bu alanda Metamorph uygulaması sayesinde indirmiş olduğunuz bir tema ya da kilit ekranı modifikasyon paketlerini kolaylkla yükleyebiliyorsunuz.

Uygulamayı sınamak istiyorsanız, ilk önce BusyBox adlı uygulamanın da cihazınızda bulunması gerektiğini söylemekte avantaj var. Ve herhangi bir modifikasyon paketini yüklemeden önce cihazınızın yedeğini almanızı da, karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun aleyhinde önlem elde etmek namına sizlere tavsiye ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi