Metro Turizm indir

Metro Turizm indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Metro Turizm, şirketin kendi resmi online bilet alma uygulamasıdır.

Metro Turizm, Metro ulaşım şirketinin resmi bilet satın alma uygulamadır. Uygulamayı Android mobil cihazınıza bedava indirerek Türkiye’nin heryerine gidebileceğiniz bütün seferleri sorgulayabilir ve uygun bulduğunuz bileti güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bilet alma işlemi dışarıya Metro turizm şubelerinin yerlerini öğrenebilir ve tek dokunuşla çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Bilet alma işlemlerini yaparken otobüs seferlerinin saatlerini, bilet fiyatlarını, otobüsün doluluk oranını, dolu ve manâsız koltukları vb. bir fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu Android uygulaması bir uçtan bir uca artık Metro Turizm’den biletlerinizi kolayca alıp istediğiniz yere, istediğiniz zaman gidebilmek olası.

İller Arası Uzaklık adlı uygulamayı kullanarak gideceğiniz yolun ne kadar süreceğini zahmetsizce öğrenebilirsiniz:

İller Arası Mesafe İller Arası Mesafe İller arası mesafeleri internet bağlantısı olmadan mobil cihazınızdan ulaşabilmenizi karşılayan Android uygulamasıdır. İndir
İller Arası Mesafe İller Arası Mesafe İller Arası Uzaklık ile il ve ilçelerin birbirlerine uzaklıklarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi