Mi Drop indir

Mi Drop indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mi Drop uygulaması, telefonunuzdaki resim, müzik, video ve öteki dosyalarınızı internet bağlantısı olmadan paylaşmanızı sağlıyor.

Mi Drop uygulamasıyla Android cihazlarınızdan yüksek hızda dosya paylaşımı yapabilmeniz olası.

Xiaomi markasının Mi serisi zeki telefonlarda evvelden yüklenmiş olarak gelen dosya transferi uygulaması Mi Drop, bütün Android cihazlarda destekleniyor. Oldukça işlevsel bir arayüze sahip olan uygulamada, paylaşmak istediğiniz resim, video, evrak ve öteki tüm dosyalarınızı ışık hızıyla transfer edebiliyorsunuz. İnternet bağlantısı olmadan dosya paylaşabileceğiniz Mi Drop uygulaması, Bluetooth teknolojisine göre 200 kat daha süratli data aktarım imkanı sunuyor.

Dosya transferi sırasında herhangi bir nedenden nedeniyle kesintiye uğradıysa, endişelenmenize hiç gerek değil. Dosya transferine kaldığınız yerden devam edebilme imkanı sunan Mi Drop uygulaması, dosya boyutu sınırı olmaksızın dosya transferine müsade veriyor. Eğer siz de gelişmiş bir dosya paylaşım uygulaması arıyorsanız, Mi Drop uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dilekçe özellikleri

Bütün dosya formatlarını paylaşabilme İnternet bağlantısı olmadan dosya transferi Bluetooth’tan 200 kat daha süratli aktarım Kesilen transferlere devam edebilme Kullanıcı dostu arayüz

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi