Micro Kıble indir

Micro Kıble indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Micro Kıble, Android için kıble yönünü bulmak için geliştirilmiş bir mobil uygulamadır.

Micro Kıble uygulaması, internet erişiminin olmadığı yerlerde Kıble yönünü bulmak için planlanmış bir Android uygulamasıdır.

Uygulamanın kullanımı gerçekten çok basit. Uygulamayı  başlattıktan daha sonra yapmanız gereken, pusulanın sabitlenmesini ummak. Pusula sabitlendikten sonra, kıblenin yönü ekranda gösterilecektir. Doğru sonuçlar edinmek için pusulayı elektronik ve metal eşyalardan uzak tutmalısınız. Böyle bir durumda ayarlar bozulacak, yanlış sonuçlar ortaya çıkacaktır. Eğer ayarlar bozulduysa, pusulayı kalibre etmeniz gerekmektedir. Kalibrasyon yerine getirmek için, cihazı kendi civarda döndürerek kalibrasyon işlemini tamamlıyorsunuz. Bu gibi bir durumda başvuru sizi yönlendiriyor.  Uygulamayı kullanırken, cihazınızın GPS özelliği açık durumda olmalıdır.

İnternet bağlantısıyla desteklenirse daha belli sonuçlar veren uygulamayı çevrimdışı da kullanabilirsiniz. Bunun için, gökyüzünü görecek şekilde açık havada olmanız ve GPS’inizin açık olması gerekmekte.  Bu sade ve kolay anlaşılır uygulamayı, Android işletim sistematik cihazınıza bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi