Microsoft Kaizala indir

Microsoft Kaizala indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Hemen indir ()
256 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Büyük grup iletişimi ve meslek yönetimi için mobil başvuru: Microsoft Kaizala

Microsoft Kaizala, büyük grup iletişimi ve iş yönetimi için planlanmış bir mobil tatbik. Saha çalışanları, satıcılar, ortaklar, müşteriler de dahil elde etmek üzere bütün bedel zincirinizle çalışmalarınızı birleştirmeyi ve koordine etmeyi kolaylaştırır. Nerede olursanız olun, firstline çalışanlarınızla kullanımı kolay sohbet arayüzünü kullanarak iletişime geçebilir ve koordine olabilirsiniz.

Microsoft’un açık mavi yakalı kişilere yani çalışanlara yönelik hazırladığı iş yönetimi uygulaması Microsoft Kaizala, bedava ve Türkçe dil desteğiyle geliyor. Kurumdan uzaktan çalışan şahısların işverenleriyle iletişimini kolaylaştıran dilekçe üzerinden önemli duyuruları ve güncellemeleri paylaşmak, tayin ataması gerçekleştirmek, buluşma kurmak, canlı konum paylaşımı gerçekleştirmek ve konum istemek, fatura göndermek, anket planlamak, yapılacaklar listesi sıralamak son derece çabuk.

Sahada irtibat kurmayı ve işlerin yapılmasını basit hale getiren Microsoft Kaizala’nın bedava ve ücretli iki ayrı sürümü bulunuyor. Organizasyon grup yönetimi, kulanıcı yönetimi (gruplardan kullanıcı çıkarma ve grup verilerini cihazdan silme), genel grup oluşturma, özel eylem yayın, gelişmiş raporlama ve inceleme Kaizala’nın ücretli sürümünde sunulan ek özellikler arasında yer alıyor. Unutmadan, WhatsApp’a muhalif bir tatbik olmadığının, çalışanlara yönelik bir iletişim uygulaması olduğunun altını çizmek lüzum.

Microsoft Kaizala Özellikleri:

1’e 1 ve hiyerarşik grup sohbeti Medya ve doküman paylaşımı Anket ve duyurular için dahili eylemler Iş yönetimi Çevrimdışı uygulama ve 2G desteği

 

Microsoft Kaizala indir

256 kez indirildi