Microsoft Photos Companion indir

Microsoft Photos Companion indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android telefondan bilgisayara resim ve video atmanın en seri yolu

Microsoft Photos Companion, Android telefondan bilgisayara resim atma (kablosuz olarak) uygulaması. Microsoft’un en yeni işletim sistemi Windows 10’u kullanıyorsanız, telefondan bilgisayara foto atmak için tek yapmanız gereken Fotoğraflar uygulamasındaki QR kodu taratmak.

Android telefondan bilgisayara resim ve video atmak için USB kablosunu takma zorunluğunu ortadan kaldıran Microsoft Photos Companion uygulaması, epeyce pratik bir kullanım sunuyor. Windows Fotoğraflar uygulamasını açıyor ve İçe Aktar – WiFi ile Mobilden seçiyor ve arkasından Photos Companion uygulamasını açıp QR kodu taratıyorsunuz. Bilgisayarınıza uyarlamak istediğiniz fotoğrafları/videoları seçiyorsunuz ve bilgi transfer işlemi başlıyor. Transfer, WiFi üzerinden gerçekleştiğinden internet bağlantı hızınıza göre aktarım süresi değişecektir fakat Bluetooth’a kadar çok daha çabuk ve güvenli olduğu anlaşılır.

Anekdot: Telefonunuz ve bilgisayarınıza aynı kablosuz ağa (WiFi) yan olmalıdır.

Microsoft Photos Companion Özellikleri:

Telefondan bilgisayara foto atma Telefondan bilgisayara fotoğraf atma Telefondan bilgisayara fotoğraf transfer Telefondan bilgisayara fotoğraf atma kablosuz Telefondan bilgisayara resim aktarma kablosuz Telefondan PC’ye fotoğraf atma Telefondan PC’ye fotoğraf aktarma Telefondan bilgisayara video atma Telefondan bilgisayara video aktarımı Telefondan bilgisayara video transfer Telefondan PC’ye video atma Telefondan PC’ye video aktarma

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi