Microsoft Translator indir

Microsoft Translator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Microsoft Translator, Microsoft’un resmi çeviri uygulamasıdır

Microsoft Translator yurt dışı seyahatlerinizde veya  tanıdık olmayan dil ile ilgili ihtiyaçlarınızda oldukça işinize yarayabilecek bir çeviri uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize en ince ayrıntısına kadar bedava olarak indirip kullanabileceğiniz devlete ait bir Microsoft tercüme asistanı olan Microsoft Translator esas olarak kullanıcılara yazılı ve sesli çeviri yapma imkanı sunuyor. Başvuru ile bambaşka bir dilde anlamını bilmediğiniz kelime ya da sözcük gruplarını, cümleleri basit ve süratli bir şekilde farklı bir dile çevirebiliyorsunuz. Uygulamanın çalışabilmek için internet bağlantısına ihtiyaç duyması biraz problem olabilmekte. Android Wear desteğine sahip olan Microsoft Translator’ı akıllı saatlerinizle birlikte kullanabiliyorsunuz.

Microsoft Translator’un sesli çeviri özelliği İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Arapça, Çince, Danca, Hollandaca, Fince, Norveççe, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, İsveççe dillerindeki konuşmaları algılayabiliyor ve aralarında Türkçe’nin de olduğu öbür dillere çevirebiliyor. Başvuru belli başlı diller için de çevrilen kelime ya da cümlelere sesli telaffuz desteği sunuyor.

Microsoft Translator’un yazılmış çeviri özelliği ise Türkçe’den aşağı listelenen dillere ya da aşağıdaki dillerden Türkçe’ye çeviri yapmanızı muhtemel kılıyor:

Arapça, Boşnakça, Bulgarca, Katalanca, Çince, Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Estonyaca, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Haiti dili, İbranice, Hintçe, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Litvanyaca, Letonyaca, Malezyaca, Malta dili, Norveççe, Farsça, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Taylandca, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Galler dili, Yukatan Maya dili

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi