Minuum Keyboard indir

Minuum Keyboard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tek satırlık alternatif bir klavye uygulaması olan Minuum Keyboard ile Android’de kâğıda dökmek fazla daha neşelendirici.

Minuum Keyboard uygulaması Android zeki telefon ve tabletlerinizdeki yazma alışkanlıklarınızı değiştirebilecek kapasitedeki uygulamalardan bir parça başına. Ekranınızda sadece tek bir satır kaplayan dilekçe bu tek boyutlu yapısı tamamen sürat arayanlar için bir alternatif haline geliyor.

Bu kadarcık bir alanda nasıl doğru imlâ yapabileceklerini merak edenler ise uygulamanın otomatik düzeltebilme kabiliyetinden etkileneceklerdir. Diğer klavye uygulamalarının ekranın yarısını kaplamasından dolayı ortaya çıkarılan başvuru, böylece akıllı telefonların en kayda değer bölgesi olan ekranın daha bereketli olarak kullanılmasını sağlıyor.

Gereksinim duyabileceğiniz zamanlar için bütün bir klavye de barındıran uygulamanın özellikle minik ekranlı cihaz sahipleri tarafından sevileceğine inanıyorum. Ayrıca düz olan yapısına rağmen aslında küçültülmüş bir QWERTY klavye olan Minuum Keyboard, büyük parmakları olanlar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir. Zira uygulamanın büyütücü desteği var ve harflere bütün basmadığınızda neyi seçmek istediğinizi sizin için büyütüyor.

Kâğıda Dökmek istemeyenler için Google ses tanınma uygulamasından da faydalanabilen Minuum Keyboard şimdilik bu ilk sürümünde sadece İngilizce dilini destekliyor fakat gelecek sürümlerde ayrı dillerin geleceği takım göre belirtilmiş durumda.

ARTILAR

Kolay başvuru

EKSİLER

Türkçe desteği olmaması

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi