MMGuardian indir

MMGuardian indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ebeveyn denetim uygulamasıdır.

Çocuklarınızın telefonlarında neler yaptığını merak ediyorsanız ve onları kesintisiz güvende tutmak istiyorsanız kullanabileceğiniz o kadar çok mobil dilekçe var. MMGuardian da başarılı olanlarından bir adam başına.

Android cihazlarınıza indirip kullanabileceğiniz MMGuardian ile çocuğunuzun telefonunun yerini saptama edebilir, internette girdiği web sitelerini denetim edebilir, oyun oynadıkları süreyi kısıtlayabilir ve daha öyle fazla şey yapabilirsiniz.

Uygulamayı çocuğunuzun telefonuna indirdikten sonradan tek yapmanız gereken kendi telefonunuzu idareci telefon olarak saptamak ve uygulamanın ayarlarını istediğiniz gibi kurmak. sonra kendi telefonunuzdan istediğiniz işlemi yapabiliyorsunuz.

Özellikler:

Yer tespiti. Zaman kısıtlama. Başvuru Formu kontrolü. Arama engelleme. Mesaj kontrolü. Web içeriklerini filtreleme. Detaylı raporlar.

Uygulamayı 14 gün ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Arkasında pro versiyona yükseltmeniz gerekiyor. Eğer yüksetlmek istemezseniz de telefonun yerini tespit, telefonu kilitleme gibi esas özellikleri yine kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi