Mobie360 indir

Mobie360 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mobie360 uygulaması ile Android cihazınız üstünde daha çok kontrole sahip olacağınız bir launcher uygulamasına erişebilirsiniz.

Mobie360 uygulaması, Android zeki telefon kullanıcılarının deneyebilecekleri bedava launcher uygulamaları aralarında yer alıyor ancak diğer launcher uygulamalarının tersine sistemdeki her şeyi değiştirmiyor. Zira tatbik bütün olarak cihazınız üstünde daha sıkı ve derin bir yoklama sahibi olabilmeniz için hazırlanmış ve bu sayede artık kota harcayan uygulamalardan, pilinizi tüketen uygulamalardan ya da bireysel detaylarınızı sızdıran uygulamalardan uzakta durmak muhtemel hale geliyor.

Natürel ama uygulamada daha fazlası mevcut. Zira en çok kullandığınız uygulamaları derhal elinizin aşağı bulabildiğiniz için telefon kullanımınızın oldukça hızlandığını söyleyebilirim. Uygulamanın öğrenebilen yapısı doğruca bu uygulamaları bir bir devretmek zorunda değilsiniz ve bir süre sonradan o kendi kendine tüm yerleştirmeleri gerçekleştirecektir. Keza düzenli kullanılmayan uygulamalar da yine gereklilik duyabileceğiniz şekilde diziliyorlar.

Google Play’den herhangi bir uygulama indirmek istediğinizde size önerilerde yer alan ve toplumsal bazda kullanılan uygulamaları öne çıkaran Mobie360 sayesinde güvenli olmayan ve kimsenin bilmediği uygulamalardan uzak durmanız da mümkün ışık halkası geliyor.

Cihazınızda yüksek internet tüketimi gerçekleştiren ve pilinizi yoğun kullanımla tüketen uygulamalar da uyarılarla belirtildikleri için Android cihazınızı kullanırken aldığınız keyifin oldukça arttığını söyleyebilirim. Eğer yeni, etkili fakat cihazın arayüzünü fazla bozmayan bir launcher arıyorsanız şüphesiz denemeniz gerekenler arasında yer aldığını söyleyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi