Mobil Kaza Tutanağı indir

Mobil Kaza Tutanağı indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mobil Kaza Tutanağı uygulaması ile Android cihazlarınızdan zahmetsizce kaza saptama tutanaklarını doldurabilirsiniz.

Mobil Kaza Tutanağı uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarından kolayca kaza saptama tutanaklarını tutabilecekleri devlete ait uygulamalar arasında yer alıyor. Sigorta Veri ve Gözetim Merkezi göre hazırlanmış olan kullanım bedava olarak sunuluyor ve kaza derhal kağıt üstündeki tutanakları onlara ihtiyaç duymadan doldurabilmenize yarıyor.

Zira trafik kazaları gerçekleştiğinde araçları olduğu yerde tutmak ve kağıtları yüklenmek uzun bir zaman alabiliyor. Bu zaman dahilinde öteki sürücüler çileden çıkabiliyorlar ve işler daha da şiddet ışık halkası geliyor. Dilekçe içerisine TC kimlik numaralarınızı yazdığınızda tüm gereken bilgiler otomatik olarak geliyorlar ve ayrıca başvuru formu kazanın nerede gerçekleştiğini otomatik olarak bulabiliyor. Böylece böylece çok boşboğaz işlemi anında sonlandırabiliyorsunuz.

Tutanaklar tamamlandıktan daha sonra doğruca sigorta şirketlerine bildiriliyorlar ve bu nedenle gönderme gibi işlemlerle de uğraşmıyorsunuz. Kazanın fotoğraflarını da uygulamaya ekleyebildiğiniz için bütün teferruat sorunsuzca tutanakta yer alacaklardır.

Çalışırken internet bağlantısına gereksinim duyan başvuru formu, zorunlu bilgi transferlerini ve konum belirlemeyi anında gerçekleştirebiliyor. ara sıra kesintiler meydana gelse de uygulamanın ilerleyen sürümlerinde bu sorunlar ortadan kalkacaklardır.

Eğer başınıza bir trafik kazası gelmesi halinde hemen tutanak yetişmek ve yolunuza sürdürmek isterseniz uygulamayı cihazlarınızda bulundurmayı unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi