MobileGo indir

MobileGo indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MobileGo uygulaması bir uçtan bir uca Android cihazlarınızın sistem temizliği ve bakımını kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

MobileGo uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinin sistem bakımını yapmak ve onu daha süratli ve pak bir ayla getirmek isteyen kullanıcılar için hazır ücretsiz bir tatbik olarak karşımıza çıktı. Her ne değin Android işletim sisteminin son sürümleri, daha önceki sürümlere göre epeyce verimli bir şekilde çalışsa da, zaman içerisinde dolan sistem kaynakları nedeniyle yavaşlıklarla karşılaşmak mümkün hale geliyor.

Uygulamanın en sinyâl yanlarından bir adam başına, mobil cihazların belleğini arıtma ve bellekte bulunan bundan böyle, boşboğaz bilgileri boşaltabilmesi. Böylelikle açık olan uygulamalar için daha fazla RAM ayrılıyor ve cihazın kasma, yığılma gibi sorunlar yaşaması engelleniyor. Tatbik hızlandırma özelliği de temelde bu hafıza arıtma özelliğinden faydalanıyor ve uygulamalarınızın, oyunlarınızın her zaman en yüksek performansla çalıştığından belirli olmanızı sağlıyor.

MobileGo’nun bir öteki ilginç özelliği ise cihazınızda bulunan bireysel detayları ortadan kaldırarak güvenliğinize destek olması. Önbellek verileri, arama kayıtları, geçici dosyalar gibi böylece çok veriyi temizleyebilen ve ortadan kaldırabilen tatbik, böylelikle yersiz tüm cihazların mobil cihazınızda varolmalarına engel oluyor.

Cihazınızı satmaya ya da bir başkasına vermeye karar verdiğinizde, içerisindeki kişisel dosya, resim, video, ses ve yazılı verilerin geri döndürülmeleri ve ele geçirilmelerinden korkuyorsanız, uygulamanın geri dönülemez veri temizleme özelliğinden de faydalanabiliyorsunuz. Bu sayede silinen dosyaların herhangi bir program kullanılarak geri getirilmeleri engelleniyor ve kişisel gizliliğiniz başarıyla korunuyor.

PC için bir sürümü de bulunan MobileGo’nun, böylece bilgisayarınıza bağlanması ve başvuru silme, taşıma, temizleme, yedekleme gibi tüm diğer özelliklerini bilgisayarınızdan yapmanıza ihtimal tanıması muhtemel ayla geliyor. Özellikle telefon başında durmadan bilgisayardan bütün işlemleri daha seri bir şekilde tamamlamak isteyen kullanıcılar, PC sürümünü yüklemeyi de ihmalkârlık etmesinler.

Uygulamanın arayüzünün de epeyce elverişli ve yeni başlayan kullanıcılar için bile kolay kullanılır olduğunu anlatmak gerekiyor. Android sistem bakımı için göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi