Mobizen indir

Mobizen indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mobizen ile Android cihazınızdaki görüntüyü bilgisayarınıza aktarabilirsiniz

Mobizen kullanıcılara tabletteki veya telefondaki görüntüyü PC’ye transfer ve Android ekran videosu çekme konularında yardımcı olan bir mobil ekran videosu çekme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir tatbik olan Mobizen esas olarak Android cihazınızı ve bilgisayarınızı birbirine bağlıyor ve bilgisayarınız üzerinden Android cihazınızı denetim etmenizi sağlıyor. USB kablosu, WiFi ağı ya da 3G ağı üzerinden bilgisayarınızla eşleştireceğiniz Android akıllı telefon ya da tabletiniz Mobizen yoluyla bilgisayar üzerinden yönetilebiliyor.

Mobizen’ın en elverişli özelliklerinden biri Android telefon ya da tabletinizdeki görüntüyü gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızın monitörüne yansıtması. Bu sayede daha büyük ekranda Android oyunlarınızı oynayabiliyor, hemen olan mesajlaşma yazılımları gibi Android uygulamalarınızı kullanabiliyorsunuz.

Mobizen ile Android ekran videosu çekme rootsuz olarak yapılabiliyor. Eğer Android 5.0 işletim sistemine sahip olmayan bir akıllı telefon veya tablet kullanıyorsanız Mobizen kullanabilir ve root atmadan oyun videolarınızı, tatbik tanıtımlarınızı Mobizen ile kaydedebilirsiniz.

Mobizen bir sunum ve projeksiyon çözümü olarak da kullanılabilmekte. Dilekçe mobil cihazınızdaki görüntüyü daha büyük ekrana aktarırken ekran üstünde çizim araçları da sunuyor.

Mobizen’i kullanabilmek için şu adımları peşine düşüp takip etmeniz gerekiyor:

Android cihazınıza Mobizen uygulamasını yükleyin Mobizen masaüstü programını bilgisayarınıza indirin ve kurulumunu yapın. Programı bu bağlantyı kullanarak indirebilirsiniz:

Mobizen Mobizen Mobizen, Android cihazınızdaki görüntüyü bilgisayarınıza aktarabilen ve kaydedebilen bir uygulamadır İndir
Mobizen Mobizen Mobizen ile Android cihazınızdaki görüntüyü bilgisayarınıza aktarabilirsiniz İndir

Mobizen uygulamasına Mobizen.com üzerinden veya Mobizen bilgisayar programı üzerinden bağlanın

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi