MoboMarket Lite indir

MoboMarket Lite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MoboMarket Lite uygulaması, Google Play’e alternatif olarak kullanabileceğiniz bedava bir tatbik marketi.

MoboMarket Lite uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bedava ve alternatif dilekçe marketleri aralarında yer alıyor. Her ne değin Google Play pek çok konuda uygulamalar açısından tatmin edici olsa da, Google Play bulunmayan Çin üretimi Android cihazları kullananlar veya Google Play’in olanaklarını yetkisiz bulanlar MoboMarket Lite’a göz atabilirler.

Uygulamanın arayüzünün Google Play kadar iyi olmamasına rağmen sahip olduğu olanakların ondan öyle geri kalır yanı yok. Google Play’de yer alan kısıtlamalardan dolayı uygulamaların en güncel sürümlerine ulaşabilmek çoğunlukla biraz geç gerçekleşirken, MoboMarket’te bu koşul ortaya çıkmıyor ve hangi uygulama en son sürümündeyse hemencecik güncelleme gerçekleştirmek muhtemel ayla geliyor.

Cihazınızda yüklü olan uygulamalar ve MoboMarket içerisinde yaptığınız tercihlere tarafından karşınıza çıkan dilekçe ve oyun önerileri de değiştirme gösteriyor. böylece uygulamanın zeki olduğunu ve kullanıcının alışkanlıklarını öğrenebildiğini eklemek gerek.

Dilekçe indirme işlemleri esnasında operasyonun geçici olarak durdurulabilmesi ise yine Google Play’de yer almayan oysa MoboMarket’te yer alan özellikler arasında. Böylece internet bağlantınızın geçici olarak kesilmesi halinde hemen indirmeyi durdurabiliyor, temas geri geldiğinde uygulamayı indirmeye devam edebiliyorsunuz. Bilhassa çok büyük boyutlu oyunların indirilmesi esnasında bunun aranan bir özellik olduğunu söyleyebilirim.

Ama uygulamanın sahip olduğu başvuru ve oyun seçeneklerinin Google Play dek geniş olmadığını da unutmamalı. Bu durum tatbik ve oyun geliştiricilerinin MoboMarket Lite’ta yer almayı seçmeleri halinde gelecekte daha iyi bir ülkü gelecektir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi