Moon Tours indir

Moon Tours indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Moon Tours ile Ay ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz

Moon Tours kullanıcılara Dünya’nın uydusu olan Ay ile ilgili farklı alanlara yönlendirilmiş bilgiler sunan bir mobil Ay gezintisi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir başvuru formu olan Moon Tours esas olarak insanoğlunun Ay ile ilgili olarak günümüze kadar elde ettiği bilgileri bir araya getiriyor ve kullanıcılara sunuyor. Hatırlanacağı üzere insanoğlunun uzay macerası ilk olarak Ay uydusu ile başlamıştı. Insanoğlu Ay’a ayak bastığında bu olay büyük ses getirmişti. Gerisinde öteki gezegenlere de ayak basan insanoğlu günümüzde Ay hakkında oldukça detaylı bilgilere sahip. Moon Tours ile Ay’ı daha yakından tanıyabiliyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle paralel olarak bu cins şiddet elde edilen bilgiler artık epeyce kolay bir şekilde paylaşılabiliyor. İşte Moon Tours sayesinde elinizdeki mobil cihazlar aracılığıyla Ay ile ilgili yeni bilgiler öğrenebiliyorsunuz.

Moon Tours içerisinde kullanıcılar Ay’ın kraterleri, 3 boyutlu Ay yüzeyi haritaları, Ay’ın mineral haritaları, değişik inceleme araçları gibi içeriklere erişebiliyorlar. Bu içerikler geçmişte yürütülen ve günümüzde yürütülmekte olan Ay operasyonlarından elde edilmekte. Ayrıca telefonlarla ayrıca de tabletlerle uyumlu olan tatbik sıradışı bir tecrübe yaşamanızı sağlıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi