Moto File Manager indir

Moto File Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Moto File Manager uygulaması ile akıllı telefonlarınızdaki müzik, video, ses ve fotoğraflarınızı daha iyi bir şekilde organize edebilirsiniz.

Moto File Manager uygulaması Android cihazlarınızda dosyalarınızı organize edebilmeniz için gelişmiş özellikler sunuyor.

Motorola tarafından geliştirilen dosya yöneticisi uygulaması olan Moto File Manager, cihazlarınızda bulunan müzik, video, ses, doküman, resim vb. dosyalarınızı kolayca yönetebilmenizi sağlıyor. Dosyalarınızı kategorilerine kadar yerleştirme imkanı sunan gerçekte kopyala, yapıştır, sil, taşı, tekrar adlandır ve şifrele gibi esas dosya işlemlerini de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Dosyalarınızın konumunu ve depolama alanı kullanımı gibi bilgilerini görüntüleyebileceğiniz Moto File Manager uygulamasında, cihazınızdaki tüm dosya ve klasörlerde arama yapabilmeniz de muhtemel ışık halkası geliyor. Bilgisayarınızdan da cihazınızdaki dosyalara erişebilmeniz için Uzaktan Idare özelliği sunan Moto File Manager uygulaması ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama özellikleri

Kategoriye göre dosya yerleştirme Kopyala, yapıştır, taşı, sil, sıkıştır, şifrele ve tekrar adlandır işlemleri Dosya konumu ve boyutunu görme Dosyaları SD karttan taşıma Bütün klasör ve dosyalarda arama yapma Uzak yönetim

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi