Motorola Geçiş indir

Motorola Geçiş indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Motorola Geçiş uygulaması ile eski zeki telefonunuzdaki içerikleri yeni telefonunuza zahmetsizce aktarabilirsiniz.

Motorola Geçiş, (Motorola Migrate) eski zeki telefonunuzdaki içerikleri Motorola zeki telefonunuza kablosuz olarak transfer etmenizi karşılayan bedava bir uygulamadır. Eski Android ve iOS cihazınızdaki mesajları, kişileri, medya dosyalarını, arama geçmişini yeni satın aldığınız telefonunuza birkaç adımda aktarabilirsiniz.

Motorola Geçiş, Android ve iOS sistemli eski telefonunuzdaki bütün kayda değer verileri yeni Moto X, Moto G, Droix Maxxx, Droid Ufak ve Droid Ultra telefonunuza zahmetsizce aktarabilmeniz için geliştirilmiş bir uygulama.

Motorola Geçiş ile telefonlar arası data aktarımı son derece kolay. Eski telefonunuzun işletim sistemini seçiyorsunuz. Sonraki ekranda eski telefonunuzdan yeni telefonunuza aktaracağınız verileri seçiyorsunuz. Kısa mesajlarınızı, müziklerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı, rehberinizi, arama kayıtlarınıi ses ve ekran ayarlarını aktarmanız olası. Seçim işleminin gerisinde kare kodu yeni telefonunuz üzerinden okutuyorsunuz ve aktarma işlemi çok kısa bir sürede tamamlanıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi