Move to iOS indir

Move to iOS indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Move to iOS bir mobil dosya ve kılavuz aktarma uygulamasıdır

Move to iOS eğer Android cihazınızdan yeni bir Apple iPhone ya da iPad’e geçiş yapacaksanız epeyce işinize yarayacak bir dosya aktarma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip faydalanabileceğiniz bir dilekçe olan Move to iOS temel olarak Android’den iOS’a geçiş işlemlerini çok daha kısa ve zahmetsiz bir ışık halkası getiriyor. Uygulama baştan sona verileriniz otomatik olarak aktarılıyor ve anında yeni iPhone ya da iPad’inizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Move to iOS’un kılavuz transfer özelliği tamamen telefon defterinizde belirli birey ve numaraları yeni iOS cihazınıza transfer edebiliyorsunuz. Move to iOS bunun yanına mesaj transfer özelliğine de sahip. Bu sayede mesajlaşma geçmişinizi koruyabiliyorsunuz. Fotoğraf ve video transfer özelliğine de sahip olan Move to iOS esas olarak bütün dosyalarınızı aktarabiliyor. Ayrıca internet tarayıcınızdaki yer imleri, e-posta hesapları ve takvimler de aktarılmakta.

Move to iOS’u şu şekilde çalışıyor:

Yen iPhone ve iPad’iniz özel bir Wi-Fi ağı yaratıyor. Ardından çevredeki Move to iOS uygulamalarının yüklü olduğu Android cihazları tarayarak buluyor. Emniyet kodunu girdiğinizde dilekçe Android cihazınızdan iOS cihazınıza bilgi aktarmaya başlıyor.

Move to iOS uygulaması Android 4.0 veya daha üst versiyonlarına sahip tablet ve telefonlarda kullanılabiliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi