MoWeather indir

MoWeather indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Son derece şık bir arayüze sahip olan MoWeather’ı bedava olarak indirebilir ve hava durumu bilgilerine zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

MoWeather şık arayüzü ve sunduğu detaylı bilgilerle uyarı çeken bir Android hava durumu uygulamasıdır. Ayrıntılarıyla ücretsiz olarak sunulan bu tatbik, aynı kategoride bulunan rakiplerinden daha farklı ve ilgi çekici özelliklere sahip.

Uygulamayı başlatır başlatmaz arayüzün şıklığı göze çarpıyor. İyi bir dizayna sahip olan gerçekte hergün binlerce hava manzara fotoğrafı paylaşılıyor. Bu yönden bakacak olursak MoWeather sadece hava durumu peşine düşüp takip uygulaması değil bununla beraber kullanıcılar aralarında etkileşim ağı kuran bir sosyal platform.

Gerçekte bambaşka şehirler mevcut ve kullanıcılar diledikleri şehirleri seçip hava durumu bilgilerine ulaşabiliyor. Gerçek zamanlı olarak güncellenen bilgiler kullanıcılara her zaman en doğru bilgiyi sağlıyor.

Beklemediğiniz anlarda yağan yağmur yüzünden veya fazla sıcaklar nedeniyle planlarınızın bozulmasını istemiyorsanız iyi bir hava durumu peşine düşüp takip uygulaması kullanmanızı öneriyorum ve MoWeather muhakkak bu uygulamalardan bir parça başına.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi