Mr. Silent indir

Mr. Silent indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mr. Silent, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz, telefonlarınızı çeşitli koşullarda sessize almanızı karşılayan inanılmaz bir uygulamadır.

Sinemada, okulda ya da meslek toplantısında hiç beklemediğiniz bir anda telefonunuz çalar ve dikkatsizliğiniz yüzünden ister istemez çevrenizdekilere mahcup olursunuz. Bu herkesin başına gelebilecek bir koşul böylece yok mi? Yaşadığınız buna aynı talihsizlikleri çözüme kavuşturan Mr. Silent sayesinde bundan böyle güvendesiniz.

Mr. Silent, Android cihazlar için geliştirilmiş hayat kurtaran bir sessize alma uygulaması. Telefonunuzun çalmaması gereken durumlarda gerekli ayarlamaları yaptığınızda gönül rahatlığıyla işinize konsantre olabilirsiniz. Uygulamanın egzersiz prensibi epeyce kolay özelliklerden oluşuyor. Zaman, yıllık, kılavuz ve konum tabanlı koşullara bağlı olarak ayarlarınızı yapabilir, mobil cihazınızın ne zaman sesli modda ya da gürültüsüz modda olması gerektiğini belirleyebilirsiniz. 

Zaman ayarı yapmak isterseniz ayarlar bölümünden dilediğiniz zaman aralığında telefonunuzun sessizde kalmasını sağlayabilirsiniz. Mr. Silent bu konuda sizi serbest bırakıyor, günlük, haftalık ya da aylık bazda özelleştirebiliyorsunuz. Takvim ayarında ise sizin için kayda değer bir tarih ya da saat varsa telefonunuzun çalmamasını isteyebiliyorsunuz. Kılavuz tabanlı durum belkide birçok insanın uygulamak isteyeceği türden bir özelliğe sahip olmasıyla uyarı çekiyor. Aradığında açtırmak istemeyeceğiniz biri mutlaka olmuştur. Onu tatbik üzerinden Blacklist’e ekleyerek aradığında telefonunuzun gürültüsüz kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Konum bazlı akort etme yapmak isterseniz de telefonunuzun sessiz olması gereken yerleri başvuru formu üzerinden belirleyip güvenle kullanabilirsiniz. 

Mr. Silent son zamanlarda gördüğüm en fonksiyonel uygulamalardan biri. Bedava olarak indirip hemen kullanmaya başlamanızı öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi