Multi Measures indir

Multi Measures indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Multi Measures uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan fazla sayıda ölçüm aracına kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Multi Measures uygulaması, Android zeki telefon ve tablet sahiplerinin akıllarına gelebilecek onlarca öbür şeyi yalnızca mobil cihazlarını kullanarak ölçebilmelerini sağlayan bedava bir ölçüm arabulucu olarak karşımıza çıktı. Hem fazla kolay kullanımı ayrıca de epeyce detaylı yapısı doğru uygulamayı kullanırken herhangi bir sorun yaşamanız da imkansız diyebilirim. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan hemencecik gerçekte yer alan temel ölçüm araçlarına göz atalım.

Uygulamada bulunan araçları kısaca listelemek gerekirse;

Pusula Ses şiddeti ölçümü Manyetik alan detektörü Metronom Kronometre Zamanlama aracı Depremçizer Eğim ölçümü Yüzey ölçümü Düzlük kontrolü Cetvel Pergel

Uygulamanın sunduğu bu araçların ne kadar doğru ve etkili çalışacakları ise kesinlikle cihazınızda bulunan sensörlerin mevcut olup olmaması ve ne dek etkili çalıştıklarıyla dürüst orantılı. Özellikle düşük düzeydeki telefonlar ile üstteki seviye telefonlar aralarında oldukça muhabere bir performans ve ölçüm farkı görülebilir. böylece uygulamanın ölçümlerinin bir us vermekte tatmin edici olduğunu ancak defalarca bütün olarak güvenilir olmadığını unutmamak gerekiyor.

Çalışırken herhangi bir performans sıkıntısına sahip olmayan, ayrıca internet bağlantısı da gerektirmeyen başvuru formu, kaşiflerden tutun da müzisyenler ve inşaat işleriyle uğraşanlara dek fazla geniş konularda bolca ölçüm aracı sunabiliyor. böylece her lahza telefonunuzda bulunması gereken araçlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi