MuPDF indir

MuPDF indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MuPDF ile PDF dosyalarınızı görüntüleyebilirsiniz

MuPDF kullanıcılara iş ve mektep hayatında en çok karşılaşılan PDF dökümanlarını Android işletim sistemine sahip zeki telefon ve tabletlerini kullanarak görüntüleme imkanı sunan bir PDF okuyucudur.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir PDF görüntüleme uygulaması olan MuPDF doğruca PDF formatı kullanılarak hazır olan sunumları, raporları, tahsis veya projeleri Android mobil cihazımızda görüntüleyebiliyoruz. Başvuru Formu bize bilgisayar başında olmasak bile büro veya mektep dökümanlarımıza erişebilme ve içeriklerini görebilme imkanı tanıyor. Bu sayede gittiğimiz yerlerde Android cihazımızı kullanarak işimizi ya da eğitimimizi yürütebiliyoruz.

MuPDF epeyce kullanışlı özelliklere sahiptir. Başvuru Formu parola korumalı PDF dökümanlarını destekliyor ve şifrelerini girdiğinizde bu dökümanları açabiliyor. MuPDF ile yalnızca PDF dökümanlarının haricinde XPS ve CBZ formatındaki dökümanları da görüntüleyebilmektesiniz. MuPDF ile PDF dökümanlarınıza ek açıklamalar ekleyebilir, şeffaflık derecesini ayarlayarak daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz.

MuPDF bize PDF dökümanları içerisinde arama yapabilme imkanı da sunuyor. MuPDF esas olarak ihtiyaca hitap eden, bunun yanına elverişli minik ek özellikler de sunan bir PDF görüntüleme uygulamasıdır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi