My Day indir

My Day indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

My Day uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizde bütün etkinliklerinizi kontrol edebilirsiniz.

My Day uygulaması, Android cihazlarınızda kolayca etkinliklerinizi, önemli günlerinizi, doğum günlerini, toplantıları ve diğer anları takip etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar aralarında yer alıyor ve oldukça etkili diyebilirim. O Kadar fazla vakit yönetimi uygulaması olmasına rağmen My Day sahip olduğu sade ve basit tasarım bir uçtan bir uca onların önüne geçebiliyor.

Uygulamada zahmetsizce tekrar eden görevler ve faaliyetler ekleyebilir, etkinlik zamanları geldiğinde bildirimlerle uyarılmayı sağlayabilirsiniz. bununla birlikte, bir faaliyet gerçekleşmeden önce ne kadar zaman kaldığını saniyesine dek görebilir, etkinlik tamamlandıktan sonradan da üzerinden ne dek vakit geçtiğini görebilirsiniz.

Widget desteği bir uçtan bir uca ise her defasında uygulamayı açılmak yerine etkinlik kontrollerinizi başlıca ekranınızdan gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca yeni faaliyetler ve özel günler eklemek de yeniden widget üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Gerçekte bulunan tüm etkinlikleri farklı arkaplanlar ile kullanabiliyor, bu nedenle birbirlerinden ayırabiliyorsunuz. My Day’i çok kolay ve anlaşılabilir bulacağınıza eminim ve bu nedenle o kadar fazla aynı uygulamadan daha etkili olduğu belirlenmiş.

Facebook hesabınızla da eşleme yapabilen ve oradaki doğum günleri ile etkinlik bilgilerini alabilen tatbik ile hiç bir özel günü kaçırmanız mümkün olmayacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi