My FTP Server indir

My FTP Server indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

My FTP Server mobil cihazınızda kullanabileceğiniz bir kablosuz dosya paylaşım uygulamasıdır

My FTP Server kullanıcılara mobil cihazları ve bilgisayarları aralarında süratli ve pratik bir kablosuz dosya transferi çözümü sunan bir mobil başvuru formu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir kablosuz dosya paylaşımı uygulaması olan My FTP Server temel olarak Android cihazınızı bir FTP sunucusu haline getiriyor ve benzer kablosuz ağ üzerindeki cihazlardan bu sunucuya bağlanabilme imkanı veriyor. Bu sayede Android cihazınızın içerisindeki dosyalar görülebiliyor ve çabuk bir şekilde Android cihazınıza dosya gönderilip, Android cihazınızdan dosya alınabiliyor.

My FTP Server ile oluşturulan FTP sunucusuna bilgisayarlarınız üzerinden Filezilla sözde bir FTP programı kullanarak erişebilirsiniz.

My FTP Server kullanmanın avantajları şu şekilde:

Kablo bağlama derdinden kurtulursunuz İnternet bağlantınız etkilenmeden ve kotanızı tüketmeden dosya transferi yapabilirsiniz Bluetooth gibi diğer kablosuz dosya transferi çözümlerine göre daha süratli transfer yapabilirsiniz

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi