My Lists indir

My Lists indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

My Lists pratik bir anekdot alma uygulamasıdır

My Lists kullanıcılara not alma işlemini gerçekleştirebilmeleri için kolay kullanılabilir bir dijital not defteri sunan bir mobil tatbik.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip faydalanabileceğiniz bir not alma uygulaması olan My Lists ile saniyeler içinde listeler oluşturabilirsiniz. Teknoloji ilerlemeden önce anekdot almak için kalem ve kağıt kullanırdık. Bu yöntem günümüzde halen kullanılsa da her zaman çok geçerli bir çözüm olmayabiliyor. Kağıt ve kalem bulmanın mümkün olmadığı durumlarda liste yapmamız da muhtemel olmuyor. Neyse ancak My Lists gibi uygulamalar imdadımıza yetişiyor. My Lists bir uçtan bir uca her zaman yanınızda taşıyacağınız bir dijital anekdot defterine sahip oluyorsunuz.

My Lists ile temel olarak basit bir şekilde listeler oluşturabilirsiniz. Dilekçe ile projeleriniz, gelecek planlarınız ve alışveriş ihtiyaçlarınız için listeler oluşturabiliyorsunuz. Bu listelere öğeler ekleyip çıkarabilmeniz ve listeleri sonra düzenleyebilmeniz de muhtemel. My Lists hazırladığınız listelere zaman damgası da ekleyebiliyor. Bu Nedenle zamanlaması kiritik işleri daha basit bir şekilde peşine düşüp takip edebiliyorsunuz.

My Lists genellikle ihtiyacı tedarik eden bir uygulama olarak nitelendirilebilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi