MyRoll indir

MyRoll indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MyRoll mobil cihazında çok sayıda fotoğraf saklayan kullanıcıların işini kolaylaştırmak üzere tasarlanmış fonksiyonel bir uygulamadır.

MyRoll özellikle fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılara hitap eden faydalı bir kullanım. Ayrıntılarıyla ücretsiz olarak indirilebilen bu işlevsel vasıta doğru çektiğiniz fotoğrafları ve videoları zahmetsizce düzenleyebilir, sıralayabilir ve bu sayede daha dar bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak yapabileceğiniz şeyler aralarında dilediğiniz değin fotoğrafı email veya SMS aracılığıyla paylaşmak da bulunuyor. Her bir fotoğrafı tek tek yollamak zorunda değilsiniz. Uygulamanın en dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri ise fotoğraflarınızı ve videolarınızı otomatik olarak düzenlemesi ve etkinliklik tarihlerine alt olarak gruplandırması. Diyelim fakat özel bir etkinliğe katıldınız ve onlarca fotoğraf çektiniz; MyRoll bu fotoğrafları benzer grup içerisinde düzenliyor ve dilediğiniz süre zahmetsizce erişme imkanı sağlıyor.

MyRoll kullandığı özel ve gelişmiş bir algoritma baştan sona sizin için kayda değer olan fotoğrafları bir bir belirliyor ve bu içerikleri öne çıkarıyor. Uyuglama siz onu kullandıkça alışkanlıklarınızı ve bedel verdiğiniz olayları daha fazla anlıyor. Kısacası MyRoll anılara ağırlık veren herkesin sınamak isteyeceği türden bir uygulama.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi