Native Clipboard indir

Native Clipboard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Native Clipboard uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan pano kopyalama ve yapıştırma işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Native Clipboard uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde etkili bir clipboard yani pano uygulaması kullanmak isteyenlerin incelemek isteyebilecekleri ücretsiz üretkenlik araçları aralarında. Uygulamayı kullanarak çok seri bir şekilde panoya veri kopyalama ve yapıştırma işlemleri gerçekleştirilebildiği için özellikle meslek yahut eğitim amaçlı kullanımlarda pek fazla işleminizi epeyce hızlandıracaktır.

Oldukça sade ve özelleştirilebilir bir yapıyla karşımıza çıkan başvuru, hem fazla seri bir şekilde panoya kopyalama hem de panodan yazı alanına yapıştırma işlemine ihtimal tanıdığı için Android’in kendi pano işlevinden daha güzel bir fonksiyonalite sunabiliyor. Hem pano öğeleri konusunda herhangi bir sınırlama olmadığı için tek seferde çok sayıda veriyi kopyalayabiliyor, sonradan bunların içerisinden bütünüyle istediğiniz bilgiyi yapıştırabiliyorsunuz.

Panoda yer alan verileri temizlemek isterseniz onları ortadan uyandırmak için tek yapmanız gereken parmağınızla bir yana ittirmek. Panoda sunulan bilgilerin özet olarak görüntülenmeleri sebebiyle tüm metinleri bakmak isterseniz de üstüne uzun süre basarak netice alabiliyorsunuz. Panodaki bilgilere eklemeler ve çıkarmalar yerine getirmek için de yeniden yüzer pano menüsünden faydalanabiliyor ve gereken değişiklikleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tema desteğine de sahip olan Native Clipboard uygulaması, panonuzun tam da istediğiniz gibi görünmesi için gereken desteği sunuyor. Uygulamanın gelecek sürümlerinde o kadar fazla yeni panoya kopyalama ve yapıştırma işlevinin de sunulacağına dair üretici vaatlerinin mevcut olduğunu da belirtmeden geçmemek gerek.

Yeni ve etkin bir pano uygulaması arayanların beğeneceklerine inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi