Navigation Shortcut indir

Navigation Shortcut indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Navigation Shortcut uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdaki navigasyon uygulamalarına kolayca erişebiliyorsunuz.

Navigation Shortcut uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında yaşadıkları navigasyon butonu eksikliğini gidermek için hazır bedava ve epeyce ufak bir başvuru formu. Android’in son sürümü ile birlikte Google’ın navigasyon butonunu ortadan kaldırması nedeniyle hazırlanan tatbik, bir lahza önce navigasyon menülerine varmak isteyen kullanıcılara muavin olacaktır.

Uygulamayı kurduğunuzda artık ana ekranınızda kullanabileceğiniz bir navigasyon ikonu yer alacaktır ve bu ikonu Google Navigation, Sygic Navigation ya da Be on Road Navigation uygulamalarını hemen başlatmak ve bir an önce gideceğiniz konumu bulmak için kullanabiliyorsunuz. Natürel ancak hangi navigasyon uygulamasının aktif ışık halkası getirileceğine dair seçimleri yine siz yapıyorsunuz ve böylece kullanmayı en sevdiğiniz başvuru formu hemen gözünüzün önüne geliyor.

Öyle fazla kullanıcı maalesef uygulamanın bir navigasyon uygulaması olduğunu düşünüyor ve başlıca açılan uygulamanın namına o kadar de bakmıyor. Üreticisinin de belirttiği gibi, GPS, haritalar ve diğer konularda karşılaşabileceğiniz sorunlar Navigation Shortcut’tan değil, bu kısayol uygulamasını kullanarak açtığınız öteki uygulamadan kaynaklanıyor.

Kullanım her ne kadar diğer herhangi bir işleve sahip olmasa da, temel olarak sağladığı kısayol işlevinin sorunsuzca çalıştığını ve her lahza her yerde kullanılabildiğini maddeler halinde sıralamak lüzum. En son Android sürümlerindeki navigasyon butonunun yokluğunu hissediyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi