Nero BackItUp indir

Nero BackItUp indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Nero BackItUp uygulaması ile mobil cihazınızdaki verileri kolayca yedekleyebilirsiniz.

Nero BackItUp, Android cihazınızdaki manâlı verileri bulut ortama aktarmanızı sağlayan bir yedekleme uygulamasıdır. Ücretsiz 5GB çevrimiçi depolama alanına sahip olduğunuz kullanım, telefonunuzdaki resim, video, müzik, arama kayıtları, kısa mesajları çevrimiçi ortama ya da sd karta yedeklemenize imkan tanır.

Nero’nun kullanımı kolay ve sade arayüze sahip BackItUp uygulaması ile yedeklemenin haricinde dosyalarınızı görüntüleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Otomatik yedekleme seçeneği de sunan uygulamanın kullanımı son derece basittir. Mobil’deki verilerinizin yedekleneceği konumu belirleyin ve “Back Up Now” butonuna dokunun.

Mobil cihazınızdaki bütün verilerinizi sınırsız sayıda cihaza yedekleyebilir, tek bir hesap üzerinden çevrimiçi ortamda saklanan dosyalarınıza dilediğiniz süre erişebilirsiniz. Milyonlarca kullanıcının güvenini kazanmış Nero BackItUp uygulamasının başlıca özellikleri:

Bedava 5GB çevrimiçi depolama alanı Kolay yedekleme Resim, video, müzik, kişi, arama kayıtları ve mesajların yedeğini alma SD karta, bilgisayara ya da Nero’nun çevrimiçi depolama alanına yedekleme Belirlenen sürelerde otomatik yedekleme

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi