Network Signal Info indir

Network Signal Info indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızın tabi olduğu Wi-Fi ve mobil ağlarla ilgili bütün detaylara Network Signal Info uygulamasıyla erişebilirsiniz.

Network Signal Info uygulamasını kullanarak, yan olduğunuz Wi-Fi ve mobil ağlarla ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Keza Wi-Fi ayrıca de mobil ağlar için iki farklı gösterge paneli ve istatistikleri sunan kullanım; operatör ismi, BSSID, maksimum Wi-Fi hızı, cihazın IP adresi, modem kapasitesi, temas hızı, MAC adresi, şifreleme yöntemi, kanal, internet IP adresiniz, DNS ve DHCP spiker adresi gibi bilgileri detaylı bir şekilde görmenizi sağlıyor. İnternet hızı değerlendirmek için de kullanabileceğiniz kullanım, toplam indirme ve yükleme miktarlarını da ayrıntılı bir şekilde kullanımınıza sunuyor.

İnternet bağlantınızın kalitesi ve öteki detayları peşine düşüp takip etmek için kuşkusuz uygulama giriş yapma gibi bir zorunluluğunuz bulunmuyor. Değişik boyutlara sahip widget’lar tamamen belli başlı ekrana yerleştireceğiniz göstergeler ile birlikte de ayrıntılı bilgilere ulaşmanız mümkün. Türkçe dil desteğine sahip Network Signal Info uygulamasını Android işletim sistematik cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi