Neumob indir

Neumob indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Neumob uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda hem internetinizi hızlandırabiliyor hem de engelli sitelere girebiliyorsunuz.

Neumob uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcılarının çok daha süratli bir şekilde internete bağlanabilmek için kullanabilecekleri internet hızlandırıcılar arasında yer alıyor fakat tek işlevi bu kadarla sınırlı da değil. Uygulamanın keza bir VPN servisi olması hem de internetinizi WiFi yoksa öteki bağlantılar üzerinde olabildiğince hızlandırması doğruca kullanırken fazla sayıda fonksiyona erişebileceğinizi söyleyebilirim. Fazla kolay kullanılır bir arayüzle birlikte gelmesi ise tüm işlevlerinden sorunsuzca yararlanmanızı sağlıyor.

Uygulama, internet bağlantınızı hız yapmak için cihazınız üzerinde pek çok optimizasyon işlemi gerçekleştiriyor. Bu optimizasyonlardan faydalanarak en kısa sürede indirmeniz gereken veriler cihazınıza ulaştırılıyor ve sıkıştırma olanakları sayesinde kota kullanımınızda da düşüş meydana geliyor.

Bunun yanında engelli internet sitelerine girebilmeniz için zorunlu VPN altyapısını da sağlayabilen başvuru, iki taraflı internete antre noktalarında tüm verilerinizi şifreliyor ve kişisel bilgilerinizin gözden düşmüş ellere geçmesine engel oluyor. Natürel ama yurtdışındaki bazı servisleri kullanabilmek için faydalanabileceğiniz ülke değişiklik seçenekleri de yine Neumob içerisinde mevcut.

Lakin uygulamanın içerisindeki bazı işlevleri tam olarak kullanabilmek için satın alma seçeneklerinden faydalanarak biraz para harcamak gerekebiliyor. Oysa temel işlevleri adamakıllı ücretsiz olarak göstermek ve uygulamadan hoşnut kalıp kalmayacağınızı görmek muhtemel diyebilirim.

Eğer hem yeni bir engelli sitelere girme uygulaması hem de Android internet hızlandırma uygulaması arıyorsanız muhakkak telefonunuzda bulunması gerekenler arasında.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi