Next Lock Screen indir

Next Lock Screen indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Next Lock Screen uygulaması ile Android cihazınızda yer alan kilit ekranınızı özelleştirebilirsiniz.

Next Lock Screen uygulaması, Microsoft tarafından yapılmış bir Android kilit ekranı uygulaması olarak yayınlanmış durumda ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın telefonunuzun kilit ekranını epeyce farklı bir ülkü getirdiğini ve o kadar fazla araca seri ulaşım sağladığını da anlatmak lüzum. Dolayısıyla Android cihazınızı daha çabuk ve etkili kullanmak istiyorsanız göz atmak isteyebileceğiniz uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

Başvuru Formu bir uçtan bir uca kilit ekranınızda en sık kullandığınız uygulamaların ikonları yer almaya başlıyor ve böylece herhangi bir şekilde kilidi açmadan bu uygulamalara derhal erişim sağlayabiliyorsunuz. Hem ekrandaki uygulamaların yanında bir yıllık de yayınlanması bir uçtan bir uca varolan işlerinizi organize etmeye devam edebiliyorsunuz.

Telefonlarımızda kullandığımız arkaplanlardan bir zaman sonradan sıkıldığımız bir hakiki. Bunun önüne geçmek için kullanım devingen olarak otomatik arkaplan devlete ait değişimi gerçekleştirebiliyor ve bu sayede konumunuz değiştikçe arkaplanlarınızın da değiştiğini görebiliyorsunuz.

Dilerseniz kilit ekranından aramalar yerine getirmek ya da gelen SMS’lere erişmek de muhtemel olduğu için herzamanki telefon işlevlerine erişme şansınızın da daha yüksek olduğunu ekleyebilirim. Uygulamanın süre içerisinde daha da geliştirilerek kullanıcılara daha fazla seçenek sunulacağına inanıyorum.

Next Lock Screen’in tam anlamıyla bir launcher uygulaması olmadığını da belirtmeden geçmeyelim. Zira uygulama sisteminizin geri kalan kısmında bir değişiklik gerçekleştirmiyor ve bu nedenle sadece kilit ekranı uygulaması olduğunu bilmeniz kayda değer olacaktır. Yeni bir kilit ekranı deneyimi elde etmek isteyen kullanıcılar şüphesiz göz atmalılar.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi