Norton Mobile Security indir

Norton Mobile Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Norton Mobile Security, Android cihazınızı koruma altına bölge, ek güvenlik seçenekleri sunan bir uygulamadır.

Norton Mobile Security, Android telefon ve tabletinizi casus yazılım ve virüslere aleyhinde korumanın yanında çalınma durumunda oluşabilecek zararlara karşı koruma seçeneği sunan bir emniyet uygulamasıdır.

Yeni yüklediğiniz uygulamaları, başvuru formu güncellemelerini ve SD kartınızdaki verileri mahremiyet risklerine, fena amaçlı ve aldatıcı yazılımlara aleyhinde cihazınızı tarama imkanı sunan Norton Mobile Security uygulamasının esas özellikleri:

Çalınan veya kaybolan telefonunuzu uzakta denetleme edebilirsiniz. NortonTM Mobile Insight tarafından güçlendirilmiş yeni tatbik tarayıcısı, fena amaçlı ve yanıltıcı yazılım riskine aleyhinde uygulamalarınızı teftiş eder. Kaybolan tablet ya da telefonunuzu harita üstünde bulabilirsiniz. Cihazınızın kaybolma ya da çalınma olasılığına karşı konan dahili web kamera cihazı kullanan kişinin fotoğrafını çeker. Cihazınızı bulan kişiye mesajınızı iletebilirsiniz. Kaybolan cihazınızı uzak kilitleyerek verilerinizin güvende kalmasını sağlarsınız. Aygıt bilgilerini uzakta silerek gizliliğini korursunuz. Istenmeyen arama ve kısa mesajları engelleyebilirsiniz. Birdenbire pozitif cihazınızın korumasını tek bir web sitesi üzerinden denetleme edebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi