Norton Utilities task killer indir

Norton Utilities task killer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Norton Utilities task killer ile Android cihazınızın belleğini boşaltmanın yanına çoğu muavin araca sahip olabilirsiniz

Norton Utilities task killer hafıza temizleme aracılığıyla Android cihazınızın performansını arttırabilmenin yanına birçok kullanışlı aracı da beraberinde getiren bir vasıta kutusu uygulamasıdır.

Emniyet yazılımları konusunda bilirkişi olan Symantec firmasının Norton markasının güvenilirliğini arkasına alan yazılım sunduğu hafıza temizleme aracı ile belleğinizi şişiren ve herhangi bir işlevi olmayan uygulamaları sonlandırabiliyorsunuz. Bu sayede öteki uygulamaların çalışabilmesi için daha fazla abes RAM alanı oluşmaktadır ve bu da uygulamaların ve oyunların performansının düşmesini engellemektedir.

Norton Utilities task killer’ın manâlı bir özelliği size çağrı, SMS ve internet kulanımının dökümünü verebilmesi ve aylık kotanızı aşmamanız için size otomatik bildiriler gönderebilmesidir. Bu sayede telefon faturanızdaki umulmadık yükselişlerden korunabilirsiniz. Program Android cihazınızın performansıyla ilgili istatistiksel bilgileri de raporlayabilmektedir. İşlemci hızı, hafıza kullanımı ve ağ bağlantısı durumu Norton Utilities task killer aracılığıyla öğrenilebiliyor.

Norton Utilities task killer’ın en kayda değer özelliklerinden biri uygulamaları zihin kartına nakliye özelliğidir. Bu sayede yüklediğiniz uygulamaların telefonunuzun dahili hafızasını doldurup telefonunuzu yavaşlatmasının önüne geçebilir ve bu uygulamaları doğruca SD kartınıza taşıyabilirsiniz. Norton Utilities task killer hem kullanım kaldırma özelliğiyle telefonunuzda yüklü uygulamaları saptama eder ve dilediğinizi kaldırmanıza imkan tanır. Eğer telefonunuzda anlamsız depolama alanı olmamasından şikayetçiyseniz uygulamanın geçici dosya temizleme özelliğini kullanabilirsiniz.

Norton Utilities task killer Android cihazınızın yazılım versiyonunu, donanım detaylarını ve mobil ağ sağlayıcısını da listeleyebilmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi