Norton Zone indir

Norton Zone indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Norton Zone uygulaması ile belgelerinize, fotoğraflarınıza, videolarınıza istediğiniz vakit istediğiniz cihazınızdan güvenle erişebilirsiniz.

Symantec kadar desteklenen Norton Zone uygulaması, akıllı telefon ve tabletinizden fotoğraf, video ve dökümanlarınızı erişmenizi ve bunları paylaşmanızı sağlayan bedava bireysel bulut servisidir.

5GB ücretsiz depolama alanı sunan Norton Zone uygulamaüm bulut uygulamalarında oldupu gibi çevrimiçi dosyalarınıza her yerden güvenle varmak imkanı tanır. Dilekçe sisteminize Zone adlı klasör ekler. Bu klasöre bıraktığınız tüm dosyalarınız otomatik olarak buluta da yüklenir ve bütün cihazlarınız aralarında eşitlenir. Bağlantı oluşturma özelliğine sahip kullanım bu sayede verilerinizi istediklerinizle paylaşma imkanı tanır. Dosya ve klasörlere kimlerin erişebileceğine karar verebileceğiniz kontroller sunar.

Norton Zone uygulamasının esas özellikleri:

5GB ücretsiz depolama alanı (Ilave ücret ödeyerek depolama alanınızı 100GB’a değin artırabilirsiniz.) Herhangi bir dosyayı paylaşmadan önce otomatik tarama özelliği Paylaştığınız klasörlere kimlerin erişebileceğini kontrol etme Dosyalarınızı link olarak paylaşma imkanı Cihazlarınız aralarında otomatik dengeleme

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi