Note List indir

Note List indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Note List, tüm notlarınızı tek bir başvuru ile yönetebilmenizi karşılayan bedava ve etkileyici bir Android uygulamasıdır.

Note List, Android mobil cihazlarınız için mükemmel bir not yönetimi uygulamasıdır. Bütün notlarınızı tek bir kullanım ile hem oluşturup hem düzenleyip hemde yönetebilirsiniz.

Note List ile her an yeni notlar oluşturabilir, yapılacak listesi hazırlayabilir veya o lahza aklınıza gelen bir fikri yazarak untumamanızı sağlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz tüm taslakları zahmetsizce orhanize edebildiğiniz programın arayüzü gayet hoş ve kullanımı basit.

Uygulamayı kullanarak, arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin doğum günleri anekdot alarak unutmayabilir, akşamları eve gitmeden önce almanız gerekenlerin bir listesini evvelden hazırlayarak almanız gereken herşeyi tamamen alabilir ya da önemli görüşme veya görüşmelerinizi kaydederek kaçırmamanızı sağlayabilirsiniz. Hayatımızın bir fazla alanında yarcımcı olabilecek olan Note List uygulaması her Android cihazda mutlaka bulunması gereken uygulamalardan bir her birine.

Hızlıca anekdot oluşturabilmek için Android cihazınızın anasayfasına kısayol koyabilirsiniz. Bu Nedenle istediğiniz an zahmetsizce not girişi yapabilirsiniz. Hem oluşturduğunuz notları arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz. Bu özellik bir uçtan bir uca arkadaşlarınız veya tanıdıklarınız ile birlikte düzenlediğiniz etkinliklerde kimsenin unutmaması için hemen bir anekdot hazırlayarak ilgili kişilerle paylaşabilirsiniz. Hazırladığınız notları cihazınızın SD kartına yedekleyerek, cihazınızda bir problem oluşsa zeka kaybetmeyerek cihazınızın düzeldiğinde yada yenisini aldığınızda yedeklediğiniz dosyaları dilekçe içerisine çıkartarak kullanarabilirsiniz.

Bedava olarak indirebileceğiniz Note List uygulamasını muhakkak denemenizi nasihat ederim. Uygulamanın pro versiyonuna aza olarak uygulamayı reklamsız olarak kullanabilirken, farklı cins ve renklerde yazılar kullanarak eğlenceli notlar oluşturabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi