NoteBook indir

NoteBook indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

NoteBook, Android telefon ve tabletleriniz üstünde kullanabileceğiniz kolay fakat çok yardımsever bir not alma uygulaması.

NoteBook, gün içerisinde sık sık sonra hatırlamanız gereken şeyleri not alma ihtiyacı duyan mobil kullanıcılar tarafından tercih edilen kolay lakin fazla faydalı bir not alma uygulaması.

Aldığınız tüm notları tek bir sayfa üzerinde görebilmenizi sağlayan NoteBook, dilediğiniz dek anekdot ekleme imkanı sunuyor. Aldığınız notlara bir başlık ekledikten sonra, izah etme kısmına istediğinizi yazabiliyorsunuz. Mesela, toplantı, doğum günü, devir vb. biçiminde başlıklar yazarak, notlarınızı görüp istediğiniz şeyi daha kolay hatırlayabilirsiniz.

İstediğiniz vakit kolayca notlar alıp, kaydederek sonra hatırlamnıza muavin olan başvuru formu, gelişmiş özellikleri olmayan not alma uygulaması ihtiyacı olmayan kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Ama uygulamayı bir Google Keep yada Evernote ile karşılaştırmanız imkansız. yine de daha önce dediğim şekilde kolay anlamda anekdot alma ihtiyaçlarınızı karşılaştırmak için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bedava olarak sunulan uygulamayı cihazlarına anında indirip göz atmanızı öneriyorum.

İLGİLİ SORULAR

Windows x86 yoksa x64’mü, hangisi seçim edilmelidir? Notebook İşlemcisi Değiştirebilir Mi? DVD Sürücüsü Olmayan Notebook’a nasıl Format Atarım? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi