Notification Manager indir

Notification Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Notification Manager, Android mobil cihazlarınızın bildirim ayarlarını kendi istediğiniz şekilde düzenlemenizi sağlayan ücretsiz bir başvuru.

Notification Manager, Android telefon ve tabletlerinizin koşul çubuğu üzerinden birey ve bildirim işlemlerini zahmetsizce düzenleme imkanı sunan başarılı bir bildirim yönetimi uygulaması.

Gelen bildirimlerinizi kategorize ederek yoklama altına alma fırsatı sunan kullanım, bilhassa fazla pozitif bildirim bölge kullanıcılar için ideal bir Android uygulaması. Ama bu uygulamadan önce yapabileceğiniz bir kaç operasyon bulunuyor. Eğer çok fazla sayıda gelen bildirimden rahatsızsanız ve gelmesini istemiyorsanız yapabilecekleriniz arasında uygulamayı silmek ve kullanım içerisinden bildirim alma seçeneğinizi kapatmak bulunuyor. Eğer uygulamayı kullanmanız gerekiyorsa lakin bildirimleri görmek istemiyorsanız, uygulamanın kendi ayarlarından bildirimleri kapatabiliyorsunuz. Bu Nedenle gereksizce çok pozitif bildirim görmemiş olursunuz.

En çok görüştüğünüz kişileri seçerek favorilre ekledikten sonra onlara özel mesaj ya da arama bildirimleri almanızı sağlayan başvuru son derece kolay olmasına karşın, Android kullanıcılarının ayrı bir mobil aygıt uygulama deneyimi yaşamasını sağlıyor.

İstemediğiniz kişiler veya uygulamalardan gelecek olan bildirimleri bir kaç saniye içerisinde kapatabildiğiniz Notification Manager, özetle bildirimler ile ilgili gerçekleştirmek istediğiniz bütün düzenleme ayarlarını size sunuyor.

Bildirimleri kişi ve uygulamabazında gruplayarak favori kişiler, bildirimleri saklanacak kişiler, filtrelenmemeiş uygulamalar ve bildirimleri saklanacak uygulamalar olarak ayırabiliyorsunuz.

Çok pozitif bildirim görmekten sıkıldıysanız Notification Manager uygulamasını anında bedava olarak indirip, kendinize özel bildirim ayarlarınızı düzenlemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi