notifyier indir

notifyier indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

notifyier ile bildirimlerinizi sesli hale getirebilirsiniz

notifyier mobil cihazınızdaki bildirimleri sesli ışık halkası gönüştüren bir sesli bildirim uygulaması. 

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize iyice bedava olarak indirip kullanabileceğiniz notifyier uygulaması esas olarak text to speech yöntemini kullanarak Android cihazınıza gelen bildirimleri size sesli olarak okuyor. Aracımızda gezi ederken, bilgisayar başında meşgulken ya da ellerimiz doluyken Android cihazımız üzerindeki bildirimleri ellerimizi kullanamadığımız için göremiyoruz. İşte bu durumlarda notifyier’ın bize büyük yardımı dokunuyor.

notifyier ile hangi uygulamaların bildirimlerinin seslendirileceğini seçebiliyorsunuz. Misal olarak; WhatsApp bildirimlerinizin okunmasını sağlayabiliyorsunuz. Birisi size bir WhatsApp mesajı gönderdiğinde size WhatsApp mesajı aldığınız, kaç adet okunmayan mesajınız olduğıunuz söyleniyor. Ayrıca mesajda ne yazdığı da seslendiriliyor.

notifyier’ı kullanmaya açılmak için ilk önce uygulamayı açtıktan sonradan kullanım içinden ayarlar menüsünü açarak Launch Settings kısmını açmanız ve notifyier’a bildirim erişimi vermeniz gerekiyor. İkinci olarak Speech Settings bölümünden tercih edilen text to speech motorunu ve bu motorun dilini belirlemeniz gerekiyor. Operasyon tamamlanmdıktan sonradan Speech Settings ayarlarını yenileyerek notifyier’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

notifyier’ı dilerseniz hoparlörlerinizle, dilerseniz kulaklıklarınızla kullanabilirsiniz. Ekran etkin olduğunda veya medya oynatıcı açık olduğunda notifyier’ın bildirim vermesini engelleyebilir, telefon gürültüsüz moddayken yalnızca notifyier’ın bildirim vermesini sağlayabilirsiniz. Başvuru içerisinde daha öbür dilekçe seçenekleri de bulunmakta.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi