Now Gesture Tweaks Free indir

Now Gesture Tweaks Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android telefonunuzdaki görevleri parmak hareketlerinizle kolayca gerçekleştirebilir, hız kazanabilirsiniz.

Now Gesture Tweaks Free uygulamasıyla, Android telefonunuzun ekranında parmak hareketlerinize görevler atayarak, uygulamalara çabuk erişim sağlayabilirsiniz.

Telefonunuzdaki uygulamaları ve bazı görevleri parmak hareketlerinizle çalıştırmanızı karşılayan kullanım, önceden tanımlanmış görevler ve sizin seçeceğiniz uygulamalar ile özelleştirilebiliyor. Mesela, menü simgesini yukarı içten çektiğinizde kameranın açılmasını sağlayabilir, ya da arkadaki planda çalışan tüm uygulamaları sonlandırabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz olan bu sürümünde Bütün Uygulamalar, Başvuru Başlat, Bildirim Penceresini Aç ve Hiçbir şey Yapma gibi özellikler sunuluyor. Ekran görüntüsü alma, kamerayı başlatma, arka plandaki uygulamaları sonlandır, uygulama önbelleklerini temizle, GPS, Wi-Fi, Bluetooth aç/kapat gibi özellikleri göstermek isterseniz uygulamanın Pro sürümünü satın almanız gerekiyor.

Kullanımı gayet kolay olan uygulamanın temasını ve varsayılan ikonunu Ayarlar bölümünden düzenleyebilir, açılır pencerelerin görüntülenmesini de yeniden bu bölümden düzenleyebilirsiniz. Telefonunuzda size sürat kazandıracak olan bu başvuru formu ile en çok kullandığınız uygulama ya da görevlere bir kısayol oluşturarak daha pratik bir tatbik sağlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi