NoxCleaner indir

NoxCleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

NoxCleaner uygulaması ile Android cihazlarınızdaki düşüncesiz dosyaları temizleyerek performans artışı sağlayabilirsiniz.

NoxCleaner uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın depolama alanını temizleyebilirsiniz.

Zeki telefonlarımız kullanıma tabi olarak zamanla yavaşlayabiliyor ve depolama alanı gereksiz dosyalarla dolabiliyor. Belirtilen periyotlarla temizleme işlemlerini gerçekleştirerek keza depolama alanınızı boşaltabilir ayrıca de batarya ömrünü uzatabilirsiniz. Bu konuda size tezgâhtar olacak NoxCleaner uygulamasıyla, tek dokunuşla tüm bu işlemleri gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Yinelenen fotoğrafları hemen saptama ederek temizleyebileceğiniz ve kalitesiz ya da bulanık fotoğrafları silebileceğiniz NoxCleaner uygulamasında, patavatsız yer kaplayan resim önbelleğini de temizleyebiliyorsunuz. Tek dokunuşla optimizasyon seçeneği sunan NoxCleaner uygulamasında telefonunuzun yavaşlamasına niçin olan gereksiz dosyalar, uygulama önbelleği, indirme klasörleri, tarayıcı geçmişi ve pano içeriği gibi bölümleri temizleyebiliyorsunuz. aynı zamanda, sosyal medya uygulamalarının önbellek verilerini de silebilmeniz muhtemel hale geliyor.

Uygulama özellikleri

Yinelenen fotoğrafları temizleme Düşük Kalite fotoğrafları arıtma Fotoğraf önbelleği arıtma Tek dokunuşla optimize Pil ömrü uzama Başvuru Formu yöneticisi Önbellek arıtma

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi