nPerf indir

nPerf indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 gün önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

nPerf bir mobil internet hızı ölçme uygulamasıdır

nPerf kullanıcılara mobil cihazlarının temas hızlarını kolayca deneme etme imkanı veren bir internet sürat testi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinizin temas hızlarınızı ölçemenizi muhtemel kılan nPerf saniyede 1 gigabite dek olan bağlantı hızlarını test edebilmekte. nPerf, Android internet hız testi işini saniyeler içerisinde gerçekleştirebiliyor ve size sonuçları görsel olarak raporlayabiliyor. Bu kullanışlı vasıta doğruca internet bağlantınızdaki, kablosuz ağınızdaki ya da zeki telefon ve tabletinizdeki bağlantı problemlerinin farkına varabiliyorsunuz.

nPerf internet sürat testi gerçekleştirmenin yanına kullanışlı ek özelliklere de sahip. Uygulama yoluyla internet hızınızın haricinde geç kalma (latency) süresini, internet üzerindeki gezinti hızınızı ve video yayınlarını izleme kalitesini ölçebiliyorsunuz. Bu testlerden elde edilen sonuçlar test noktalarına tarafından harita üzerine anekdot ediliyor. Hem nPerf test sonuçlarınızı diğer kullanıcıların test sonuçlarıyla da karşılaştırabiliyorsunuz.

nPerf 2G, 3G, 4G, Wimax, WiFi ve Ethernet hız testleri gerçekleştirebiliyor. Tüm WiFi ve LTE teknolojilerini destekleyen kullanım alanında en iyi araçlardan bir adam başına.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi