NQ Android Booster indir

NQ Android Booster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

NQ Android Booster uygulaması bir uçtan bir uca cihazımızı hızlandırabiliyor ve pil tasarrufu sağlayabiliyoruz.

NQ Android Booster, zamanla yavaşlayan Android cihazları hızlandırmak ve zorlama tasarrufu sağlamak amacıyla özel olarak geliştirilmiş bir Android hızlandırma uygulaması.

Adamakıllı ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu başvuru formu tamamen hem cihazımızı hızlandırabiliyor hem de batarya ömrünü uzatabiliyoruz. Uygulamanın kullanımı son derece basit ve hiçbir teknik data gerektirmiyor. Tek bir dokunuşla bütün hızlandırma ve öteki optimizasyon işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz.

Uygulamanın birincil işi ilk önce bellekte yer başlamak oluyor. Bu operasyon sonucunda cihazımız hızlanıyor ve daha iyi performans sergilemeye başlıyor. Ardındaki arkaplanda çalışan uygulamaları kapatıyor ve gereksiz batarya tüketiminin önüne geçiyor. çoğu kez kullandığımız uygulamaları beyaz listeye ekleyerek kapatılmalarını engelleyebiliyoruz.

Gelişmiş batarya ve uygulama yönetimi özelliklerine sahip olan NQ Android Booster, cihazını süratli gitmek ve pil performansını çoğaltmak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir araç

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi