Numara Taşıma Sorgulama indir

Numara Taşıma Sorgulama indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Numara Nakliye Sorgulama, aradığınız numaraların hangi operatörde olduğunu öğrenebileceğiniz bir numara taşıma sorgulama servisidir.

Numara Taşıma Sorgulama, arkadaşlarınızın yada tanıdıklarınızın cep telefonları üzerinde hangi hattı kullandığını öğrenebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Özellike yalnızca kullandığı hat üstünde ücretsiz dakika kampanyasından yararlananların işine yarayacak tatbik, numarasını taşıyan arkadaşlarınızın hangi hatta geçiş yaptıklarını öğrenebilmenizi sağlıyor.

Başvuru üzerinde gerçekleştireeğiniz sorgulamalar sonucunda sorgulattırdığınız telefon numarasının Avea, Turkcell yada Vodafone operatörlerinden hangisine ait olduğunu ve taşınma durumlarını görebileceksiniz. Uygulama taşınma sorgulamaları için E-devlet üstünde kullanılan bilgileri size göstermektedir. Ayrıca sorgulattığınız numaralarda hiç bir şekilde kayıt altına alınmaz. bu nedenle gönül rahatlığı ile sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın hangi operatörü kullandığını öğrenebilmenin en kısa yollarından olan Numara Taşıma Sorgulama uygulamasını Android zeki telefon ve tabletlerinize yükleyerek hemencecik kullanmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi