Nutella İndir

Nutella İndir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Hemen indir ()
76 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Satın aldığınız Nutella kavanozlarındaki kodları, Nutella uygulamasına kaydederek birbirinden güzel hediyelere sahip olabilirsiniz.

Nutella uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda puan kazanarak farklı alanlara yönlendirilmiş hediyeler kazanabiliyorsunuz.

Nutella kavanozlarının aşağı bulunan fırsat kodlarını biriktirerek dağıtılmış hediyeleri kazanma şansı sunan Nutella uygulamasında, 400 ve 750 gramlık Nutella kavanozlarında ilgili kodları bulabiliyorsunuz. Zeki telefonlarınız üzerinden bu kodlardan kazanacağınız puanları biriktirerek lamba, Bluetooth hoparlör, isme özel Nutella etiketi ve sürme bıçağı gibi hediyeler için harcayabileceğiniz uygulamada birincil antre yaptığınızda da 100 puan armağan ediliyor.

QR kod tarayıcısı yer alan Nutella uygulamasında, kodları taratarak puanları hesabınıza yükleyebiliyor ve hediyeleri incelemeye başlayabiliyorsunuz. Bütün bunların yanında, Nutella siparişlerinizi de kapınıza değin getiren uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir, bir yanlamasına alışveriş yaparken öteki yana da birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

 

Nutella İndir

76 kez indirildi